Ceylan MERCEDES

Mehmet Ceylan
(Yüksek Teknik Öğretmen)
 
Hüseyin Ceylan
(Tekniker)

Servisimizin kurucusu Mehmet CEYLAN. Gazi üniversitesi Teknik eğitim fakültesi Motor bölümünü bitirip. Konya Mercedes servisinde atölye şefi olarak göreve başladı .

Oradaki başarılı bir çalışma döneminden sonra 1988 yılında Konya sanayine oto servisi Olarak hizmet etmek amacı ile CEYLAN MERCEDES özel servisini hizmete açmıştır.


1989 yılından itibaren de Selçuk üniversitesi MYO' dan mezun kardeşi Hüseyin CEYLAN' la güçlerini birleştirerek daha verimli bir halde hizmete devam etmeye başlamışlardır.

Yetişme tarzımıza da bağlı olan , devamlı yeniliklere açık kişiler olarak hep kendimizi Yenilemiş ve gelişen teknolojiye ayak uydurmuşuzdur.1991 yılından itibaren servisimize ilave olarak SUBARU yetkili servisliğini de katarak Daha da güçlendiğimizi söyleyebiliriz. 1999 yılından bu yana TSE 12047-M1 yetkili servislik belgesi ile hizmet standardımız daha da yükselmiştir.

Halen motorlu sanayi sitesindeki kendimize ait modern işyerimizde SUBARU yetkili, Mercedes - BMW özel servisliği ve yedek parça hizmetlerinin yanı sıra, Servisimizde bulunan Diagnostik test cihazları ile sanayimizde pek çok marka araca da Diagnostik test hizmeti sunmaktayız.

Servisimizi bu günlere yükselterek taşıyan saygıdeğer müşteri çevremize teşekkür eder. Desteklerinizin devamı ile Hizmet seviyemizi yükselterek devam ettirmek arzusunda olduğumuzu belirtir.
Saygılar sunarız...